Artykuł

Tymczasowe odwołanie działań w związku z pandemią koronawirusa

Wracamy do Państwa ze spodziewaną pewnie informacją. Otóż ze względu na trwającą pandemię związaną z koronawirusem podjęliśmy wraz PG Silesia decyzję o odwołaniu naszego najbliższego, planowanego na 27 marca spotkania roboczego GÓRNICTWO OK własnie w PG Silesia. Dziękując za Państwa zgłoszenia mamy nadzieję, że przedsięwzięte środki pozwolą na szybkie opanowanie pandemicznej sytuacji, a to otworzy nam drogę do powrotu do naszych bezpośrednich spotkań. W imieniu PG Silesia potwierdzamy pełną chęć do organizacji najbliższego z nich. 

Pragniemy również przekazać, że AmCham także odwołał konferencję w dniu 18 marca, na którą bezpłatnie zapraszaliśmy GÓRNICTWO OK, przesuwając ją na jesień. Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy się zgłosili.

W dniu jutrzejszym miała się także odbyć w Sosnowcu XV Konferencja Naukowo-Techniczna Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym, pt. „Schyłek branży czy wielka transformacja?”, gdzie kilkoro z nas miałoby się okazję spotkać. Niestety i to wydarzenie zostało odwołane.

Na październik została również przeniesiona V Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju 2020” w Rzeszowie, w trakcie której również pewnie spotkalibyśmy się przy okazji bytności na tym wydarzeniu.  

Życzymy wszystim Państwu zdrowia, pozostajemy w kontacie. Do zobaczenia niebawem!