GÓRNICTWO OK w trakcie obrad XXXI Szkoły Eksploatacji Podziemnej

Tegoroczna SEP będzie naszą siódmą wspólną Szkołą. To tu zawiązaliśmy się w sposób jeszcze nieformalny w 2016 roku i zawsze występujemy jako GÓRNICTWO OK. W imieniu organizatorów Bardzo Gorąco zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, również w tegorocznej jego edycji. Mając na myśli GÓRNICTWO OK w trakcie SEP zapraszamy szczególnie na:
sesję referatowo-dyskusyjną pt. "GÓRNICTWO OK – rola górnictwa w zrównoważonym rozwoju regionów i Polski", która odbędzie się 11.04 (poniedziałek), w  pierwszym dniu Szkoły, w godzinach popołudniowych.  Zapraszamy wszystkich Państwa do swojego udziału referatowego. Można to zrobić (zgłosić się do 21.03) poprzez system zgłoszeń na SEP (pod http://szkolaeksploatacji.pl/strona/informacje-dla-uczestnikow/),
spotkanie robocze GÓRNICTWO OK, które odbędzie się po zakończeniu sesji referatowo-dyskusyjnej – określając kierunki naszych działań w związku ze zmieniającym się dynamicznie otoczeniem. Bardzo prosimy o mailowe potwierdzenie na [email protected] do 31.03 chęci i możliwości Waszego przybycia na spotkanie robocze.  
Serdecznie Zapraszamy Państwa do zgłoszeń na SEP oraz na nasze spotkania robocze w trakcie Szkoły.