I Forum "Czyste niebo nad Krakowem - jak daleko? jak blisko?" - zaproszenie

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w I Forum "Czyste niebo nad Krakowem-Jak daleko? Jak blisko?"

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w I Forum "Czyste niebo nad Krakowem-Jak daleko? Jak blisko?". Wydarzenie to odbędzie się 14 stycznia 2019 roku w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w godzinach 9.00-14.00. 

Idea  Forum to organizacja corocznego spotkania, którego zadaniem będzie ocena działań i różnego rodzaju inicjatyw podejmowanych i planowanych do realizacji na rzecz programu czystego powietrza. Forum ma dawać możliwość corocznej analizy stanu działań, wymiany poglądów i zawiązywania kolejnych inicjatyw, które będą wspomagać walkę o czyste powietrze w Krakowie. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele biznesu, gmin z terenu małopolski oraz naukowcy zajmujący się tematyką ochrony powietrza. 

Forum organizowane przez Fundację dla AGH zostało objęte Honorowym Patronatem Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki. 

Więcej informacji o samym wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie http://czysteniebo.agh.edu.pl/